Dažnai užduodami klausimai apie takelio naudojimą

Kaip surinkti ir išardyti takelį?

·  Išdėliokite takelio segmentus ant žemės.
·  Sujunkite atskiras takelio dalis: segmento kraštą su T profiliu junkite su sekančio segmento L kampu taip, kad T profilis sutaptų su L kampu. Tarp segmentų neturėtų likti tarpų.
·  Prijunkite takelio pradžią prie pirmo segmento, o takelio pabaigą su duobute – prie paskutinio segmento.
·  Takelis turėtų būti montuojamas ant lygaus, tvirto paviršiaus.
·  Takelis išardomas atvirkštiniu būdu. Tiesiog atskirkite segmentus ir sukraukite juos sandėliavimui ar gabenimui.

Kaip pakeisti takelio konfigūraciją?

Takelio konfigūraciją pakeisti labai lengva. Tiesiog sukeiskite segmentus vietomis ir sujunkite juos tokiu pat būdu kaip surenkant takelį. Prijunkite takelio pabaigą su duobute ir pradžią prie pirmojo ir paskutiniojo segmentų.

Ar galima patalpoje naudoti mažiau segmentų, o lauke daugiau?

Taip. Vieno segmento ilgis 125 cm, tačiau segmentus galima pridėti ar išimti, taigi, jei nusipirkote takelį, tačiau norite žaisti tik su trimis segmentais, galite vieną segmentą tiesiog išimti. Tokiu atveju jūsų takelis bus trumpesnis ir paprastesnis. Galima išimti du ar tris segmentus ir žaisti tik su vienu segmentu, pradžia ir pabaiga (duobute).

Ar takelis tinkamas kairiarankiams?

Taip. Visi, tiek dešiniarankiai, tiek kairiarankiai, gali naudotis mūsų takeliu.

Ar galima stovėti ant takelio paviršiaus?

Ne. Nežaiskite stovėdami ant takelio paviršiaus ir ant jo nevaikščiokite. Takelio konstrukcija pakankamai tvirta, kad išlaikytų automobilį, taigi jei netyčia užlipsite ant takelio, jo nesulaužysite, tačiau jei norite, kad jūsų takelis kuo ilgiau išlaikytų gerą formą, žaidžiant ant jo paviršiaus stovėti nepatariame.

Ar Happy Golf takelį galima naudoti lauke?

Taip. Visos medžiagos yra atsparios vandeniui, lietus ar drėgmė takelio nepažeis. Vis dėlto rekomenduojame nepalikti takelio lauke ilgam laikui ar laikyti lauke žiemos metu. Tuomet jūsų takelis gražiai atrodys ir išliks geriausios formos ilgą laiką.

Ar takelis panašus į mini golfo aikštelę?

Mūsų takeliai ilgiu ir pločiu yra panašūs į mini golfo aikšteles. Kaip ir mini golfo aikštelėse naudojame dirbtinę žolę ar veltinį. Mūsų keičiamos konfigūracijos surenkamas takelis turi panašius segmentus kaip ir tikroji aikštelė.