Produkcija

1
Yes
None
1
1000000
/produkcija/
Thumbnail

Kategorija

Produktai

Maža mini golfo aikštelė
3600
Maža mini golfo aikštelė Image

Atsižvelgiant į klientų pageidavimus įsigyti biudžetinę mini golfo aikštelę, sukūrėme mažą mini golfo aikštelę. Mažas mini golfo laukas gali būti sudarytas iš 9 arba 18 takelių. Takelių ilgis svyruoja nuo 3 metrų iki 4.5-5 metrų. Takelių plotis – 60 cm. Dauguma takelių sudaryti iš vieno segmento (kai kurie gali būti sudaryti iš dviejų segmentų), tad aikštelė lengvai ir greitai sudedama, o esant reikalui paprastai pernešama į kitą vietą.

Takelių gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos: impregnuota, džiovinta mediena, vandeniui atspari fanera, PVC dirbtinė žolė arba veltinis, apdailai naudojamas aliuminio profilis. Tai užtikrina ilgą takelių tarnavimo laiką ir gerą išvaizdą.

Mūsų siūlomų bazinių mini golfo aikštelių komplektą sudaro:

6 duobučių maža mini golfo aikštelė: 6 takeliai, 4 lazdos ir 8 kamuoliukai, lazdų ir kamuoliukų stovas.
9 duobučių maža mini golfo aikštelė: 9 takeliai, 6 lazdos ir 12 kamuoliukų, lazdų ir kamuoliukų stovas.
12 duobučių maža mini golfo aikštelė: 12 takelių, 10 lazdų ir 20 kamuoliukų, lazdų ir kamuoliukų stovas.
18 duobučių maža mini golfo aikštelė: 18 takelių, 12 lazdų ir 24 kamuoliukai, lazdų ir kamuoliukų stovas.

Kainos:

– 6 takelių mažos mini golfo aikštelės kaina – 3600 eur su pvm.
– 9 takelių mažos mini golfo aikštelės kaina – 5000 eur su pvm.
– 12 takelių mažos mini golfo aikštelės kaina – 6400 eur su pvm.
– 18 takelių mažos mini golfo aikštelės kaina – 9500 eur su pvm.

Devyni viename mini golfas
1250
Devyni viename mini golfas Image

Bendradarbiaujant su kolegomis iš Danijos sukūrėme Devyni viename mini golfą. Tai mini golfas skirtas mažoms erdvėms, biurams, įstaigoms, parduotuvėms, privatiems kiemams, terasoms, bed kur vis tiek norisi turėti smagų žaidimą. Arba šis mini golfas puikiai gali būti naudojamas švenčių ir renginių metu, prie pirties ar kitos poilsio vietos. Devyni viename mini golfą sudaro vienas takelis turinti 9 duobutes. Duobutės išdėstytos taip, kad žaidėjas mušdamas kamuoliuką į skirtingas duobutes turėtų vis kitokį mini golfo elementą: kalniuką, tramplyną, kliūtį, posūkį ar teisiog tiesų mušimą.

Devyni viename mini golfas sudarytas iš segmentų, kurie lengvai pakeliami, sujungiami ir išrenkami. Takelis kompaktiškai supakuojamas ir gali būti laikomas ant standartinės EUR paletės (1.2*0.8 m). Devyni viename mini golfas sudarytas iš 6 segemntų (vienas segmentas yra 1.2 m ilgio ir 0.8 m pločio), kurie tarpusavyje jungiami greitomis jungtimis. Tad bendras takelio ilgis yra apie 4.8 metrai, siauriausias plotis 0.8 metro, tuo tarpu plačiausia vieta 3.2 m.

Mini golfo gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos: impregnuota, džiovinta mediena, vandeniui atspari fanera, PVC dirbtinė žolė arba veltinis, apdailai naudojamas aliuminio profilis. Tai užtikrina ilgą takelių tarnavimo laiką ir gerą išvaizdą.

Kainos:

Devyni viename mini golfo takelis su paprasta sandėliavimo palete kainuoja – 1250 eur su pvm.
Devyni viename mini golfo takelis su specialia sandėliavimo ir žaidimo palete kainuoja – 1450 eur su pvm.

Devyni viename mini golfo komplektą sudaro: vienas takelis, 2 mini golfo lazdos ir 2 mini golfo kamuoliukai. 

Medinis namelis su vienu praėjimu
180
Medinis namelis su vienu praėjimu Image

Medinis namelis su vienu praėjimu, pagamitnas Lietuvoje. Namelis pagamintas iš medienos, dažytas, impregnuotas, su aliuminio apdaila. Medinio namelio dydis 50*20*40 cm.

Specialus LOGO takelis
300
Specialus LOGO takelis Image

Specialus mini golfo takelis – LOGO takelis, skirtas klientams, kurie nori išskirtinio mini golfo savo erdvėje. Mini golfo LOGO takelis gaminamas kaip kliento logotipas arba pavadinimas (tada jau gaunama LOGO golfo aikštelė). Takelis gali būti įvairių matmenų, o forma bus kuriama individualiai. Paprastesnis LOGO golfo takelis gaminamas kaip paprastas takelis, bet dedamos specialios kliūtys susijusios su įmonės veikla ar logotipu. 

LOGO golfo takelio kainos priklauso nuo takelio dydžio, sudėtingumo, panaudojamų medžiagų.

LOGO golfo takelio rėmas ir bortai gaminami iš impregnuotos, obliuotos, džiovintos medienos, plieno, aliuminio ar nerūdijančio plieno. Naudojama plokštė – laminuota, vandeniui atspari fanera, klijuojama dirbtinė žolė arba veltinis. Apdailai naudojami aliuminio profiliai, skarda. Kliūtys gaminamos iš faneros, medžio, spausdinamos 3D technologija iš plastiko, metalo, aliuminio ar nerūdijančio plieno.

Nurodoma mažiausia galima LOGO golfo takelio kaina.

Takelis gali būti mažiausiai 40 cm pločio ir 160 cm ilgio.

Biuro mini golfas
800
Biuro mini golfas Image

Biuro mini golfo takelis – unikalus gaminys, specialiai sukurtas biurams, apimantis kelias konfigūracijas viename takelyje. Šis takelis skirtas mažoms erdvėms, kur nėra galimybės įrengti didesnio takelio ar mini golfo aikštelės, kur mini golfas žaidžiamas retsykiais ir reikalingas gražus ir unikalus interjero ar eksterjero elementas. Tad jis puikiai tiks biurams, verslo įstaigoms, poilsio kambariams, kur gali žaisti darbuotojai arba užsukę ir laukiantys klientai (pavyzdžiui, klientai automobilių remonto dirbtuvėse, laukiantys, kol bus sutaisytas automobilis; pas notarą užsukę klientai; darbuotojai biure per kavos pertraukėlę gali pamušinėti kamuoliuką ar netgi surengti trumpą turnyrą).

Biuro mini golfo takelis turi keturias figūras, kurias galima rasti dideliame mini golfo aikštyne: tiesų mušimą į duobutę, kalniuką ir už jo esančią duobutę, L formos posūkį ir labirintą. Visi elementai išdėstyti ant vieno takelio, tad žaidėjai gali pasirinkti, kaip ir pro kur mušti kamuoliuką. Taip pat takelis turi net 4 duobutes, tad žaidėjas gali pasirinkti ne tik žaidimo strategiją, bet ir duobutę, į kurią mušti kamuoliuką. Tai suteikia žaidimui smagumo.

Biuro takelio ilgis yra 4 m, plotis ties išmušimo vieta – 1 m, plotis ties duobutėmis – 1,5 m. Į komplektą įeina biuro takelis, 2 lazdos ir 2 kamuoliukai. Kadangi takelis pakankamai platus ir erdvus, galima improvizuoti su dirbtinėmis kliūtimis, pavyzdžiui, knygomis, kėdėmis, vazonais ar panašiais daiktais, ir taip sukurti papildomą intrigą.

Takelių gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos: impregnuota džiovinta mediena, vandeniui atspari fanera, PVC dirbtinė žolė, apdailai naudojamas aliuminio profilis. Tai užtikrina ilgą takelių tarnavimo laiką ir gerą išvaizdą.

Keičiamos konfigūracijos mini golfo takelis arba aikštelė
1300
Keičiamos konfigūracijos mini golfo takelis arba aikštelė Image

Tai mini golfo takelis, skirtas individualių namų, kavinių, restoranų, viešbučių, kempingų savininkams, renginių organizatoriams ir visiems, norintiems turėti mini golfo takelį, kurį galima lengvai transformuoti. Takelį sudaro 6 skirtingos dalys: 4 kintamos dalys, takelio pradžia ir pabaiga su duobute. 4 dalys gali būti keičiamos vietomis taip sudarant 24 skirtingus takelio variantus. Norint sudėtingesnių variantų ar ilgesnių takelių galima įsigyti papildomų modulių. Moduliai 1,25 m (4 pėdų ir 25 colių) ilgio ar trumpesni, taigi jie lengvai pakeliami ir nesudėtingai montuojami, o tai leidžia greitai keisti takelio konfigūraciją ir tęsti žaidimą. Jums niekada nebus nuobodu su vienu takeliu, nes keičiant jo dalis galima sudėlioti net 24 kombinacijas.

Bazinį takelį sudaro šie segmentai: susiaurėjimas, kalnelis (Everestas), labirintas ir 90 laipsnių posūkis. Taip pat pridedamos 2 skirtingų dydžių lazdos ir 2 kamuoliukai. Bendras žaidimo takelio ilgis – daugiau nei 6 m (daugiau nei 20 pėdų). Takeliai gaminami iš džiovintos, obliuotos ir impregnuotos medienos, vandeniui atsparios faneros, dirbtinės žolės, apdailai naudojami aliuminio profiliai.

Šis mini golfo takelis skirtas visiems, tačiau ypač rekomenduojamas individualių namų savininkams, kavinėms, restoranams, viešbučiams, kempingams, renginių organizatoriams planuojant renginius lauke ar didelėse patalpose. Takelis tinkamas tiek nuomai, tiek individualiam naudojimui.

 9 ar 18 takelių keičiamos konfigūracijos mini golfo aikštelė

Šias aikšteles sudaro 9 skirtingi keičiamos konfigūracijos takeliai. Kiekvienas takelis susideda iš 4 skirtingų segmentų. 9 takelių aikštelę sudaro 36 segmentai, kuriuos galima keisti vietomis taip sukuriant vis kitokią žaidimo aikštelę. Turint 9 takelių aikštelę galima sudaryti per 50 000 skirtingų takelių konfigūracijų. Įspūdinga, ar ne?

 Mūsų mini golfo takelių ypatybės:

 • Natūralus impregnuotas medžio masyvas
 • Originali rankų darbo konstrukcija
 • Aukščiausios kokybės dirbtinė žolė, užtikrinanti lengvą kamuoliuko riedėjimą
 • Aliuminio apdaila, apsauganti dirbtinę žolę ir medį nuo apgadinimų
 • Atsparumas vandeniui
 • Ekologiškos medžiagos
 • Nesudėtingas montavimas
 • Lengvai keičiama konfigūracija, nereikalaujanti papildomų įrankių
 • 24 skirtingi takelio variantai
 • Takelis lengvai išplečiamas prijungiant daugiau segmentų
 • Pridedamos 2 lazdos ir 2 kamuoliukai
 • Takelio moduliai lengvai pakeliami ir sandėliuojami
 • Nebūtinas specialus paviršius montavimui

Keičiamos konfigūracijos mini golfo takelio komplektacija ir kaina

Vienas takelis – 1300 eur su pvm.

 Bazinį takelį sudaro šie segmentai: susiaurėjimas, kalnelis (Everestas), labirintas, 90 laipsnių posūkis. Taip pat pridedamos 2 skirtingų dydžių lazdos ir 2 kamuoliukai. Takelis pagamintas iš džiovintos, obliuotos ir impregnuotos medienos, vandeniui atsparios faneros, dirbtinės žolės, apdailai naudojami aliuminio profiliai.

9 takelių keičiamos konfigūracijos mini golfo aikštelės komplektacija – 9500 eur su pvm.

Šią aikštelę sudaro 9 skirtingi keičiamos konfigūracijos takeliai. Kiekvienas takelis susideda iš 4 skirtingų segmentų, pradžios ir pabaigos su duobute, taigi visą žaidimo aikštelę sudaro 36 segmentai, kuriuos galima keisti, taip kiekvieną kartą sukuriant naują aikštelę. Iš viso 9 takelių mini golfo aikštelę sudaro 54 segmentai, 16 trijų dydžių lazdų ir 16 kamuoliukų. Turint šią aikštelę galima sudaryti per 50 000 skirtingų takelių derinių.

18 takelių keičiamos konfigūracijos mini golfo aikštelė komplektacija – 18000 eur su pvm.

Šią aikštelę sudaro 18 skirtingų keičiamos konfigūracijos takelių. Kiekvienas takelis susideda iš 4 skirtingų segmentų, pradžios ir pabaigos su duobute, taigi visą žaidimo aikštelę sudaro 72 segmentai, kuriuos galima keisti, taip kiekvieną kartą sukuriant naują aikštelę. Iš viso 18 takelių mini golfo aikštelę sudaro 108 segmentai, 32 trijų dydžių lazdos ir 32 kamuoliukai. Turint šią aikštelę galima sudaryti per milijoną skirtingų takelių derinių.

Papildomas ar pagal užsakymą pagamintas segmentas

Mes gaminame ir parduodame papildomus segmentus ar jų pakaitalus. Taip pat galime pagaminti papildomą segmentą pagal jūsų pageidavimus. Atsiųskite mums savo brėžinius ar norimo segmento ar takelio aprašymą. Kaina numatyta kaip už papildomą segmentą.

 DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Apie takelių dydžius
Techniniai klausimai
Apie takelių eksploatavimą

Metalinio rėmo profesionalios WMF veltinio mini golfo aikštelės
36900
Metalinio rėmo profesionalios WMF veltinio mini golfo aikštelės Image

WMF profesionalios veltinio aikštelės skirtos klientams, norintiems profesionalaus mini golfo ir siekiantiems organizuoti aukšto lygio mini golfo turnyrus. Tokioje aikštelėje klientai žais žymiai ilgiau ir patirs daug smagių įspūdžių. Aikštelės dengtos veltinio danga, o pagrindas gaminamas iš metalo, kuris vėliau cinkuojamas karštu būdu. Veltinio aikštelės yra daug sudėtingesnės, lyginant su kitų tipų mini golfo aikštelėmis, jos yra ilgesnės (bendras takelių ilgis turėtų būti bent 180 m, bet gali būti ir virš 200 m). WMF profesionalios veltinio aikštelės įrengiamos 1000–1500 kvadratinių metrų teritorijoje, galima rinktis iš daugiau kaip 40 skirtingų takelių variantų (takelių modeliai patvirtinti Pasaulio mini golfo sporto federacijos).

Šiuo metu veltinio aikštelės sparčiai populiarėja Europoje, todėl vis daugiau mini golfo turnyrų rengiami ant veltinio aikštelių. Mušdami kamuoliuką žaidėjai gali stovėti ant takelių, tačiau siūloma vengti jais vaikščioti, kad neprisineštų purvo arba akmenukų.

Mūsų gaminamos aikštelės yra 0,9–1 m pločio, takelių ilgis nuo 7 iki 18 metrų.

Takelių gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos: plienas (suvirinus takelio segmentus rėmas cinkuojamas), vandeniui atspari fanera, veltinio danga, apdailai naudojamas aliuminio profilis. Tai užtikrina ilgą takelių tarnavimo laiką ir gerą išvaizdą.

Kainos:

Metalinio rėmo aikštelė:
Pavyzdys nr 1 – 36900 eur su pvm.
Pavyzdys nr 2 – 41000 eur su pvm.

Profesionalios WMF veltinio mini golfo aikštelės
24500
Profesionalios WMF veltinio mini golfo aikštelės Image

Profesionalios WMF veltinio aikštelės skirtos klientams, norintiems profesionalaus mini golfo ir siekiantiems organizuoti aukšto lygio mini golfo turnyrus. Profesionalios WMF aikštelės gaminamos remiantis Pasaulio Mini golfo Sporto federacijos (World Mini Golf Sport federation) mini golfo gamybos standartu. Tokioje aikštelėje klientai žais žymiai ilgiau ir patirs daug smagių įspūdžių. Aikštelės dengtos veltinio danga, o pagrindas gaminamas iš medienos. Veltinio aikštelės gali būti sudėtingesnės, lyginant su kitų tipų mini golfo aikštelėmis jos yra ilgesnės (bendras takelių ilgis turėtų būti bent 180 m, bet gali būti ir virš 200 m). WMF profesionalios veltinio aikštelės įrengiamos 1000–1500 kvadratinių metrų teritorijoje, galima rinktis iš daugiau kaip 40 skirtingų takelių variantų (takelių modeliai patvirtinti Pasaulio mini golfo sporto federacijos).

Šiuo metu veltinio aikštelės sparčiai populiarėja Europoje, todėl vis daugiau mini golfo turnyrų rengiami ant veltinio aikštelių. Mušdami kamuoliuką žaidėjai gali stovėti ant takelių, tačiau siūloma vengti jais vaikščioti, kad neprisineštų purvo arba akmenukų.

Mūsų gaminamos aikštelės yra 0,9–1 m pločio, takelių ilgis nuo 7 iki 18 metrų.

Takelių gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos: impregnuota, džiovinta mediena, vandeniui atspari fanera, veltinio danga, apdailai naudojamas aliuminio profilis. Tai užtikrina ilgą takelių tarnavimo laiką ir gerą išvaizdą.

Kainos:

Medinio rėmo aikštelė:
Pavyzdys nr 1 – 24500 eur su pvm.
Pavyzdys nr 2 – 26500 eur su pvm.

Standartinė metalinė mini golfo aikštelė su dirbtine žole arba veltiniu
11300
Standartinė metalinė mini golfo aikštelė su dirbtine žole arba veltiniu Image

Skandinaviško tipo standartinė metalinio rėmo mini golfo aikštelę gali sudaryti įvairus takelių kiekis: nuo 6 iki 32 takelių. Paprastai mini golfo aikštelę sudaro 9, 12 ir 18 takelių, kurių ilgis – nuo 5 iki 15 metrų.
Klientui pageidaujant galime parinkti individualius takelių matmenis.

Dėl naudojamo metalo, aikštlė puikiai tinka viešoms vietoms: parkams, skverams, aikštėms, žaidimų aikštelėms, vietoms kur yra didelis žmonių srautas, niekas nuolatos neprižiūri aikštelės ir reikalingas didelis atsparumas prieš vandalizmo atvejus. Tokios aikštelės turėtų būti statomos viešuose vietose, kur gali žaisti visi norintys ir turintys savo inventorių.

Gaminama mini golfo aikštelė – modulinė, tai yra, vieną takelį sudaro keli iš anksto pagaminti moduliai, kurie atvežami į kliento teritoriją ir vietoje sujungiami. Prašant užsakovui, gaminame prie pagrindo (pamato) pritvirtinamą aikštelę, tada jos negalima nuimti ar pajudinti.

Takelių gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos: karštai cinkuotas metalas, vandeniui atspari fanera, PVC dirbtinė žolė arba veltinis, apdailai naudojamas aliuminio profilis. Tai užtikrina ilgą takelių tarnavimo laiką ir gerą išvaizdą. Aikštlė gaminama iš stačiakampių metalo profilių, kurie vėliau karštai cinkuojami. Šioje aikštelėje metalas visiškai pakeitė medį, tad aikštelės nereikės daugiau perdažyti, ji visiškai nebijo aplinkos poveikio. Variantas su veltiniu yra lengviau prižiūrimas, lengviau nuvalomos ant takelių užkritusios apnašos.

Kainos:

– 9 duobučių metalinio rėmo standartinė mini golfo aikštelė – 11300 eur su pvm.
– 12 duobučių metalinio rėmo standartinė mini golfo aikštelė – 14800 eur su pvm.
– 18 duobučių metalinio rėmo standartinė mini golfo aikštelė – 21800 eur su pvm.

Standartinė medinė mini golfo aikštelė su dirbtine žole arba veltiniu
7500
Standartinė medinė mini golfo aikštelė su dirbtine žole arba veltiniu Image

Siūlome standartinę modulinę skandinaviško tipo mini golfo aikštelę, kurią gali sudaryti įvairus takelių kiekis: nuo 6 iki 32 takelių. Paprastai mini golfo aikštelę sudaro 9, 12 ir 18 takelių, kurių ilgis – nuo 5 iki 15 metrų.
Klientui pageidaujant galime parinkti individualius takelių matmenis.

Gaminama mini golfo aikštelė – modulinė, tai yra, vieną takelį sudaro keli iš anksto pagaminti moduliai, kurie atvežami į kliento teritoriją ir vietoje sujungiami. Tokios modulinės aikštelės patogios, nes jas galima stumdyti, pernešti iš vienos vietos į kitą, žiemai – išmontuoti ir padėti į tinkamas sandėliavimui patalpas taip prailginant aikštelių tarnavimo laiką.

Takelių gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos: impregnuota, džiovinta mediena, vandeniui atspari fanera, PVC dirbtinė žolė arba veltinis, apdailai naudojamas aliuminio profilis. Tai užtikrina ilgą takelių tarnavimo laiką ir gerą išvaizdą.

Mūsų siūlomų bazinių mini golfo aikštelių komplektą sudaro:

 • Mini golfo takeliai – duobutės;
 • Mini golfo lazdos;
 • Mini golfo kamuoliukai;
 • Mini golfo aikštelės surinkimas kliento pasirinktoje teritorijoje.

Pavyzdžiui,

 • 9 duobučių mini golfo aikštelei baziniame pakete pateikiame: 16 mini golfo lazdų, 32 kamuoliukus, surenkame aikštelę.
 • 12 duobučių mini golfo aikštelei baziniame pakete pateikiame: 20 lazdų, 40 kamuoliukų, surenkame aikštelę.
 • 18 duobučių mini golfo aikštelei baziniame pakete pateikiame: 30 lazdų, 60 kamuoliukų, surenkame aikštelę.

Kainos:

– 9 duobučių aikštelės kaina 7500 eur su pvm.
– 12 duobučių aikštelės kaina 9700 eur su pvm.
– 18 duobučių aikštelės kaina 14500 eur su pvm.

Eifelio bokštas - mini golfo kliūtis
540
Eifelio bokštas - mini golfo kliūtis Image

Bokšto dydis: plotis 70 cm, gylis 70 cm, aukštis apie 200 cm.
Cinkuotas ir dažytas. Pagamintas iš plieno. Rankų darbas.
Pagaminta Lietuvoje.

Maža mini golfo aikštelė Image
Maža mini golfo aikštelė
Atsižvelgiant į klientų pageidavimus įsigyti biudžetinę mini golfo aikštelę, sukūrėme mažą mini golfo aikštelę. Mažas mini golfo laukas gali būti sudarytas... Read More
3600
Devyni viename mini golfas Image
Devyni viename mini golfas
Bendradarbiaujant su kolegomis iš Danijos sukūrėme Devyni viename mini golfą. Tai mini golfas skirtas mažoms erdvėms, ... Read More
1250
Medinis namelis su vienu praėjimu Image
Medinis namelis su vienu praėjimu
Medinis namelis su vienu praėjimu, pagamitnas Lietuvoje. Namelis pagamintas iš medienos, dažytas, impregnuotas, su aliuminio apdaila. Medinio namelio dydis 50*20*40 cm.
180
Specialus LOGO takelis Image
Specialus LOGO takelis
Specialus mini golfo takelis – LOGO takelis, skirtas klientams, kurie nori išskirtinio mini golfo savo erdvėje. Mini golfo LOGO takelis gaminamas kaip kliento logotipa... Read More
300
Biuro mini golfas Image
Biuro mini golfas
Biuro mini golfo takelis – unikalus gaminys, specialiai sukurtas biurams, apimantis kelias konfigūracijas viename takelyje. Šis takelis skirtas mažoms erdvėms, kur nėra galimybės įrengti didesnio takelio ar mini golfo aikštelė... Read More
800
Keičiamos konfigūracijos mini golfo takelis arba aikštelė Image
Keičiamos konfigūracijos mini golfo takelis arba aikštelė
Tai mini golfo takelis, skirtas individualių namų, kavinių, restoranų, viešbučių, kempingų savininkams, renginių organizatoriams ir visiems, norintiems turėti mini golfo takelį, kurį galima lengvai transformuoti. Takelį suda... Read More
1300
Metalinio rėmo profesionalios WMF veltinio mini golfo aikštelės Image
Metalinio rėmo profesionalios WMF veltinio mini golfo aikštelės
WMF profesionalios veltinio aikštelės skirtos klientams, norintiems profesionalaus mini golfo ir siekiantiems organizuoti aukšto lygio mini golfo turnyrus. Tokioje aikštelėje klientai žais žymiai ilgiau ir patirs daug smagių įsp... Read More
36900
Profesionalios WMF veltinio mini golfo aikštelės Image
Profesionalios WMF veltinio mini golfo aikštelės
Profesionalios WMF veltinio aikštelės skirtos klientams, norintiems profesionalaus mini golfo ir siekiantiems organizuoti aukšto lygio mini golfo turnyrus. Profesionalios WMF aikštelės gaminamos remiantis Pasaulio Mini golfo Sporto ... Read More
24500
Standartinė metalinė mini golfo aikštelė su dirbtine žole arba veltiniu Image
Standartinė metalinė mini golfo aikštelė su dirbtine žole arba veltiniu
Skandinaviško tipo standartinė metalinio rėmo mini golfo aikštelę gali sudaryti įvairus takelių kiekis: nuo 6 iki 32 takelių. Paprastai mini golfo aikštelę sudaro 9, 12 ir 18 takelių, kurių ilgis – nuo 5 iki 15 metrų.... Read More
11300
Standartinė medinė mini golfo aikštelė su dirbtine žole arba veltiniu Image
Standartinė medinė mini golfo aikštelė su dirbtine žole arba veltiniu
Siūlome standartinę modulinę skandinaviško tipo mini golfo aikštelę, kurią gali sudaryti įvairus takelių kiekis: nuo 6 iki 32 takelių. Paprastai mini golfo aikštelę sudaro 9, 12 ir 18 takelių, kurių ilgis – nuo 5 iki 15 m... Read More
7500
Eifelio bokštas - mini golfo kliūtis Image
Eifelio bokštas - mini golfo kliūtis
Bokšto dydis: plotis 70 cm, gylis 70 cm, aukštis apie 200 cm. Cinkuotas ir dažytas. Pagamintas iš plieno. Rankų darbas. Pagaminta Lietuvoje.
540