Apie minigolfą

Kam reikalinga mini golfo aikštelė?

Mini golfo aikštelė skirta verslui, kuris savo veiklą vykdo gamtoje ir siekia savo klientams pasiūlyti įvairių papildomų paslaugų, pramogų, pavyzdžiui, kaimo turizmo sodybos, kavinės, įsikūrusios gamtoje ir turinčios žemės. Mini golfo aikšteles taip pat gali įsirengti viešbučiai, moteliai, kempingai ir pan. Aikšteles galima įrengti ir prie prekybos, pramogų centrų, kur renkasi žmonės, norintys gerai praleisti laiką. Mini golfas – tai puiki galimybė verslui padidinti savo pajamas ir pasiūlyti klientams papildomą paslaugą – pramogą. Turint papildomus kelis arus žemės galima įrengti mini golfo aikštelę, sudarytą iš 9, 12, 18 arba daugiau takelių – duobučių. Turint nedaug žemės galima pastatyti 2 ar daugiau mini golfo takelius – duobutes lauke arba patalpose. Mini golfą taip pat gali įsirengti privatūs asmenys.

Kas gali žaisti mini golfą?

Šį žaidimą gali žaisti bet kokio amžiaus asmenys, tiek vaikai, tiek seneliai, nepriklausomai nuo lyties ir fizinio pasirengimo. Tai smagus tikslumo, susikaupimo ir įgūdžių reikalaujantis žaidimas. Mini golfo aikštyne vienu metu gali žaisti kelios komandos, tai priklauso nuo turimos įrangos kiekio ir takelių – duobučių išdėstymo schemos bei kiekio.

Kokia mini golfo nauda verslui?

Mini golfas gali padidinti jūsų verslo pajamas. Mini golfas – puiki nauja pramoga Lietuvoje ir Jūsų versle, taigi galėsite lengviau pritraukti klientus, norinčius aktyviai praleisti laiką gamtoje ir išbandyti naują pramogą.

 Mini golfas Lietuvoje

Ukrinų kaimas, Mažeikių rajonas.
Ukrinų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą “Ukrinų kaimo viešųjų poilsio erdvių kokybės gerinimas”, kurį dalinai finansavo LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Viena projekto veiklų – mini golfo takelių aikštyno įrengimas. Mini golfo žaidimas – tai pramoga visiems, nepaisant amžiaus ir fizinių galimybių! Bendruomenė kviečia visus užsuktį į Ukrinų kaimą, esantį Mažeikių rajone, ir išbandyti šį žaidimą.
Įrengta mažojo mini golfo 9 duobučių aikštelė. 

Selemos kiemas – Renginių centras
Profesionali dydžiausia Lietuvoje mini golfo aikštelė su veltinio danga. Aikštelė sudaryta iš 18-os sudėtingų Pasaulio mini golfo sporto federacijos standartus atitinkančių takelių. 
Adresas: Kazio Griniaus g. 25, Selema, Kazlų Rūdos sav.
Telefonas: Aušra Belopetravičienė 8-698-36663
www.selemoskiemas.lt

Birštono centrinis miesto parkas
Metalinė skandinaviško stiliaus 9 duobučių mini golfo aikštelė su dirbtine žole
Birštonas

Sodyba “Karaliaus krėslas”
Modulinė skandinaviško stiliaus 9 duobučių mini golfo aikštelė su dribtine žole
Adresas: Karalkrėslio kaimas, Vilkaviškio raj. 
Tel.: 8-698-18928
www.karaliauskreslas.lt