Produkcija

1
Yes
None
1
1000000
/produkcija/
Thumbnail

Kategorija

Produktai

Devyni viename mini golfas
1250
Devyni viename mini golfas Image

Bendradarbiaujant su kolegomis iš Danijos sukūrėme Devyni viename mini golfą. Tai mini golfas skirtas mažoms erdvėms, biurams, įstaigoms, parduotuvėms, privatiems kiemams, terasoms, bed kur vis tiek norisi turėti smagų žaidimą. Arba šis mini golfas puikiai gali būti naudojamas švenčių ir renginių metu, prie pirties ar kitos poilsio vietos. Devyni viename mini golfą sudaro vienas takelis turinti 9 duobutes. Duobutės išdėstytos taip, kad žaidėjas mušdamas kamuoliuką į skirtingas duobutes turėtų vis kitokį mini golfo elementą: kalniuką, tramplyną, kliūtį, posūkį ar teisiog tiesų mušimą.

Devyni viename mini golfas sudarytas iš segmentų, kurie lengvai pakeliami, sujungiami ir išrenkami. Takelis kompaktiškai supakuojamas ir gali būti laikomas ant standartinės EUR paletės (1.2*0.8 m). Devyni viename mini golfas sudarytas iš 6 segemntų (vienas segmentas yra 1.2 m ilgio ir 0.8 m pločio), kurie tarpusavyje jungiami greitomis jungtimis. Tad bendras takelio ilgis yra apie 4.8 metrai, siauriausias plotis 0.8 metro, tuo tarpu plačiausia vieta 3.2 m.

Mini golfo gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos: impregnuota, džiovinta mediena, vandeniui atspari fanera, PVC dirbtinė žolė arba veltinis, apdailai naudojamas aliuminio profilis. Tai užtikrina ilgą takelių tarnavimo laiką ir gerą išvaizdą.

Kainos:

Devyni viename mini golfo takelis su paprasta sandėliavimo palete kainuoja – 1250 eur su pvm.
Devyni viename mini golfo takelis su specialia sandėliavimo ir žaidimo palete kainuoja – 1450 eur su pvm.

Devyni viename mini golfo komplektą sudaro: vienas takelis, 2 mini golfo lazdos ir 2 mini golfo kamuoliukai. 

Specialus LOGO takelis
300
Specialus LOGO takelis Image

Specialus mini golfo takelis – LOGO takelis, skirtas klientams, kurie nori išskirtinio mini golfo savo erdvėje. Mini golfo LOGO takelis gaminamas kaip kliento logotipas arba pavadinimas (tada jau gaunama LOGO golfo aikštelė). Takelis gali būti įvairių matmenų, o forma bus kuriama individualiai. Paprastesnis LOGO golfo takelis gaminamas kaip paprastas takelis, bet dedamos specialios kliūtys susijusios su įmonės veikla ar logotipu. 

LOGO golfo takelio kainos priklauso nuo takelio dydžio, sudėtingumo, panaudojamų medžiagų.

LOGO golfo takelio rėmas ir bortai gaminami iš impregnuotos, obliuotos, džiovintos medienos, plieno, aliuminio ar nerūdijančio plieno. Naudojama plokštė – laminuota, vandeniui atspari fanera, klijuojama dirbtinė žolė arba veltinis. Apdailai naudojami aliuminio profiliai, skarda. Kliūtys gaminamos iš faneros, medžio, spausdinamos 3D technologija iš plastiko, metalo, aliuminio ar nerūdijančio plieno.

Nurodoma mažiausia galima LOGO golfo takelio kaina.

Takelis gali būti mažiausiai 40 cm pločio ir 160 cm ilgio.

Biuro mini golfas
980
Biuro mini golfas Image

Biuro mini golfo takelis – unikalus gaminys, specialiai sukurtas biurams, apimantis kelias konfigūracijas viename takelyje. Šis takelis skirtas mažoms erdvėms, kur nėra galimybės įrengti didesnio takelio ar mini golfo aikštelės, kur mini golfas žaidžiamas retsykiais ir reikalingas gražus ir unikalus interjero ar eksterjero elementas. Tad jis puikiai tiks biurams, verslo įstaigoms, poilsio kambariams, kur gali žaisti darbuotojai arba užsukę ir laukiantys klientai (pavyzdžiui, klientai automobilių remonto dirbtuvėse, laukiantys, kol bus sutaisytas automobilis; pas notarą užsukę klientai; darbuotojai biure per kavos pertraukėlę gali pamušinėti kamuoliuką ar netgi surengti trumpą turnyrą).

Biuro mini golfo takelis turi keturias figūras, kurias galima rasti dideliame mini golfo aikštyne: tiesų mušimą į duobutę, kalniuką ir už jo esančią duobutę, L formos posūkį ir labirintą. Visi elementai išdėstyti ant vieno takelio, tad žaidėjai gali pasirinkti, kaip ir pro kur mušti kamuoliuką. Taip pat takelis turi net 4 duobutes, tad žaidėjas gali pasirinkti ne tik žaidimo strategiją, bet ir duobutę, į kurią mušti kamuoliuką. Tai suteikia žaidimui smagumo.

Biuro takelio ilgis yra 4 m, plotis ties išmušimo vieta – 1 m, plotis ties duobutėmis – 1,5 m. Į komplektą įeina biuro takelis, 2 lazdos ir 2 kamuoliukai. Kadangi takelis pakankamai platus ir erdvus, galima improvizuoti su dirbtinėmis kliūtimis, pavyzdžiui, knygomis, kėdėmis, vazonais ar panašiais daiktais, ir taip sukurti papildomą intrigą.

Takelių gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos: impregnuota džiovinta mediena, vandeniui atspari fanera, PVC dirbtinė žolė, apdailai naudojamas aliuminio profilis. Tai užtikrina ilgą takelių tarnavimo laiką ir gerą išvaizdą.

Biuro mini golfo takelio kaina 980 eur su pvm.

Keičiamos konfigūracijos mini golfo takelis arba aikštelė
1300
Keičiamos konfigūracijos mini golfo takelis arba aikštelė Image

Tai mini golfo takelis, skirtas individualių namų, kavinių, restoranų, viešbučių, kempingų savininkams, renginių organizatoriams ir visiems, norintiems turėti mini golfo takelį, kurį galima lengvai transformuoti. Takelį sudaro 6 skirtingos dalys: 4 kintamos dalys, takelio pradžia ir pabaiga su duobute. 4 dalys gali būti keičiamos vietomis taip sudarant 24 skirtingus takelio variantus. Norint sudėtingesnių variantų ar ilgesnių takelių galima įsigyti papildomų modulių. Moduliai 1,25 m (4 pėdų ir 25 colių) ilgio ar trumpesni, taigi jie lengvai pakeliami ir nesudėtingai montuojami, o tai leidžia greitai keisti takelio konfigūraciją ir tęsti žaidimą. Jums niekada nebus nuobodu su vienu takeliu, nes keičiant jo dalis galima sudėlioti net 24 kombinacijas.

Bazinį takelį sudaro šie segmentai: susiaurėjimas, kalnelis (Everestas), labirintas ir 90 laipsnių posūkis. Taip pat pridedamos 2 skirtingų dydžių lazdos ir 2 kamuoliukai. Bendras žaidimo takelio ilgis – daugiau nei 6 m (daugiau nei 20 pėdų). Takeliai gaminami iš džiovintos, obliuotos ir impregnuotos medienos, vandeniui atsparios faneros, dirbtinės žolės, apdailai naudojami aliuminio profiliai.

Šis mini golfo takelis skirtas visiems, tačiau ypač rekomenduojamas individualių namų savininkams, kavinėms, restoranams, viešbučiams, kempingams, renginių organizatoriams planuojant renginius lauke ar didelėse patalpose. Takelis tinkamas tiek nuomai, tiek individualiam naudojimui.

 9 ar 18 takelių keičiamos konfigūracijos mini golfo aikštelė

Šias aikšteles sudaro 9 skirtingi keičiamos konfigūracijos takeliai. Kiekvienas takelis susideda iš 4 skirtingų segmentų. 9 takelių aikštelę sudaro 36 segmentai, kuriuos galima keisti vietomis taip sukuriant vis kitokią žaidimo aikštelę. Turint 9 takelių aikštelę galima sudaryti per 50 000 skirtingų takelių konfigūracijų. Įspūdinga, ar ne?

 Mūsų mini golfo takelių ypatybės:

 • Natūralus impregnuotas medžio masyvas
 • Originali rankų darbo konstrukcija
 • Aukščiausios kokybės dirbtinė žolė, užtikrinanti lengvą kamuoliuko riedėjimą
 • Aliuminio apdaila, apsauganti dirbtinę žolę ir medį nuo apgadinimų
 • Atsparumas vandeniui
 • Ekologiškos medžiagos
 • Nesudėtingas montavimas
 • Lengvai keičiama konfigūracija, nereikalaujanti papildomų įrankių
 • 24 skirtingi takelio variantai
 • Takelis lengvai išplečiamas prijungiant daugiau segmentų
 • Pridedamos 2 lazdos ir 2 kamuoliukai
 • Takelio moduliai lengvai pakeliami ir sandėliuojami
 • Nebūtinas specialus paviršius montavimui

Keičiamos konfigūracijos mini golfo takelio komplektacija ir kaina

Vienas takelis – 1300 eur su pvm.

 Bazinį takelį sudaro šie segmentai: susiaurėjimas, kalnelis (Everestas), labirintas, 90 laipsnių posūkis. Taip pat pridedamos 2 skirtingų dydžių lazdos ir 2 kamuoliukai. Takelis pagamintas iš džiovintos, obliuotos ir impregnuotos medienos, vandeniui atsparios faneros, dirbtinės žolės, apdailai naudojami aliuminio profiliai.

9 takelių keičiamos konfigūracijos mini golfo aikštelės komplektacija – 9500 eur su pvm.

Šią aikštelę sudaro 9 skirtingi keičiamos konfigūracijos takeliai. Kiekvienas takelis susideda iš 4 skirtingų segmentų, pradžios ir pabaigos su duobute, taigi visą žaidimo aikštelę sudaro 36 segmentai, kuriuos galima keisti, taip kiekvieną kartą sukuriant naują aikštelę. Iš viso 9 takelių mini golfo aikštelę sudaro 54 segmentai, 16 trijų dydžių lazdų ir 16 kamuoliukų. Turint šią aikštelę galima sudaryti per 50 000 skirtingų takelių derinių.

18 takelių keičiamos konfigūracijos mini golfo aikštelė komplektacija – 18000 eur su pvm.

Šią aikštelę sudaro 18 skirtingų keičiamos konfigūracijos takelių. Kiekvienas takelis susideda iš 4 skirtingų segmentų, pradžios ir pabaigos su duobute, taigi visą žaidimo aikštelę sudaro 72 segmentai, kuriuos galima keisti, taip kiekvieną kartą sukuriant naują aikštelę. Iš viso 18 takelių mini golfo aikštelę sudaro 108 segmentai, 32 trijų dydžių lazdos ir 32 kamuoliukai. Turint šią aikštelę galima sudaryti per milijoną skirtingų takelių derinių.

Papildomas ar pagal užsakymą pagamintas segmentas

Mes gaminame ir parduodame papildomus segmentus ar jų pakaitalus. Taip pat galime pagaminti papildomą segmentą pagal jūsų pageidavimus. Atsiųskite mums savo brėžinius ar norimo segmento ar takelio aprašymą. Kaina numatyta kaip už papildomą segmentą.

 DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Apie takelių dydžius
Techniniai klausimai
Apie takelių eksploatavimą

Devyni viename mini golfas Image
Devyni viename mini golfas
Bendradarbiaujant su kolegomis iš Danijos sukūrėme Devyni viename mini golfą. Tai mini golfas skirtas mažoms erdvėms, ... Read More
1250
Specialus LOGO takelis Image
Specialus LOGO takelis
Specialus mini golfo takelis – LOGO takelis, skirtas klientams, kurie nori išskirtinio mini golfo savo erdvėje. Mini golfo LOGO takelis gaminamas kaip kliento logotipa... Read More
300
Biuro mini golfas Image
Biuro mini golfas
Biuro mini golfo takelis – unikalus gaminys, specialiai sukurtas biurams, apimantis kelias konfigūracijas viename takelyje. Šis takelis skirtas mažoms erdvėms, kur nėra galimybės įrengti didesnio takelio ar mini golfo aikštelė... Read More
980
Keičiamos konfigūracijos mini golfo takelis arba aikštelė Image
Keičiamos konfigūracijos mini golfo takelis arba aikštelė
Tai mini golfo takelis, skirtas individualių namų, kavinių, restoranų, viešbučių, kempingų savininkams, renginių organizatoriams ir visiems, norintiems turėti mini golfo takelį, kurį galima lengvai transformuoti. Takelį suda... Read More
1300